Zpět

Rady a tipy

Jaký ložní textil vybíráme?

Jako všechno ostatní, tak i ložní povlečení prochází vývojem. Během několika let se nezměnily jenom vzory, ale také materiály (perkal, mikroplyš, mikrobavlna, mikrokrep a další).

Jak proměnit byt?

Byly jste u své kamarádky a okouzlil Vás její byt? Říkáte si, že Váš byt je nezajímavý a neútulný. Neváhejte a změňte to a buďte taky in.

Postarejte se o své radiátory

Jak je známo, jaro je nejvhodnější období na údržbu interiéru i venkovních prostor.  Ať už chystáte velkou rekonstrukci nebo jen pravidelnou údržbu rozhodně byste neměli zapomínat ani na obnovu tepla s radiátory. 

Jak zamaskovat škrábance na stěnách

Škrábanec na stěnách je velmi snadné udělat, ale zakrýt ho, je již daleko větší problém. Kvůli každému škrábanečku se nevyplatí vytahovat barvu, ale tak co s tím?

Dřevěné podlahy – klasika, která neomrzí

Ačkoliv v současné době existuje velké množství podlahových krytin, klasické dřevo na oblíbenosti rozhodně neztrácí. Naopak – již několik let zažívají dřevěné podlahy velký návrat do módy a čím dál více zákazníků si je do svých domovů pořizuje.

Mějte kancelář podle svých představ. Buďte sami sobě designérem

Trávíte hodně času v kanceláři, přestože se zrovna neřadíte mezi typické workoholiky? V dnešní době a při současném způsobu života celkem nic neobvyklého. Pokud se však zajímáte o design a potřebujete k dobrému pracovnímu výkonu i pohodové prostředí, nechte si poradit.

Jak zajistit funkční domácnost? Pomůže pomocvdomacnosti.cz

Chcete se denně vracet do čistého a útulného domu? Inspirujte se zahraničním trendem a zajistěte si odborníky do domácnosti. Vypomohou vám s úklidem nebo péčí o zahradu. Služby jsou přitom finančně dostupné. Firmu snadno vyhledáte v přehledném katalogu na serveru Pomocvdomacnosti.cz.

Umějme se poprat s prostorem

Zařizujete ložnici a nevíte, co kam dát, jaké barvy používat a vůbec v tomto problému plavete? Rozhodně je zapotřebí nejednat zbrkle a vše řádně promyslet. Přece jen je ložnice místem odpočinku a relaxace, a pokud ji nevhodně zařídíme a vybavíme, nebude splňovat ty správné účely a my pak budeme rozhození, mrzutí a nevyspaní. 

Důležité odkazy

online platby

Zeptejte se nás

739 074 074
PO-PÁ: 7:00 - 16:00

Napište nám