Zpět

Rady a tipy

Jaký ložní textil vybíráme?

Jako všechno ostatní, tak i ložní povlečení prochází vývojem. Během několika let se nezměnily jenom vzory, ale také materiály (perkal, mikroplyš, mikrobavlna, mikrokrep a další).

Jak proměnit byt?

Byly jste u své kamarádky a okouzlil Vás její byt? Říkáte si, že Váš byt je nezajímavý a neútulný. Neváhejte a změňte to a buďte taky in.

Jak zamaskovat škrábance na stěnách

Škrábanec na stěnách je velmi snadné udělat, ale zakrýt ho, je již daleko větší problém. Kvůli každému škrábanečku se nevyplatí vytahovat barvu, ale tak co s tím?

Dřevěné podlahy – klasika, která neomrzí

Ačkoliv v současné době existuje velké množství podlahových krytin, klasické dřevo na oblíbenosti rozhodně neztrácí. Naopak – již několik let zažívají dřevěné podlahy velký návrat do módy a čím dál více zákazníků si je do svých domovů pořizuje.

Mějte kancelář podle svých představ. Buďte sami sobě designérem

Trávíte hodně času v kanceláři, přestože se zrovna neřadíte mezi typické workoholiky? V dnešní době a při současném způsobu života celkem nic neobvyklého. Pokud se však zajímáte o design a potřebujete k dobrému pracovnímu výkonu i pohodové prostředí, nechte si poradit.

Jak zajistit funkční domácnost? Pomůže pomocvdomacnosti.cz

Chcete se denně vracet do čistého a útulného domu? Inspirujte se zahraničním trendem a zajistěte si odborníky do domácnosti. Vypomohou vám s úklidem nebo péčí o zahradu. Služby jsou přitom finančně dostupné. Firmu snadno vyhledáte v přehledném katalogu na serveru Pomocvdomacnosti.cz.

Umějme se poprat s prostorem

Zařizujete ložnici a nevíte, co kam dát, jaké barvy používat a vůbec v tomto problému plavete? Rozhodně je zapotřebí nejednat zbrkle a vše řádně promyslet. Přece jen je ložnice místem odpočinku a relaxace, a pokud ji nevhodně zařídíme a vybavíme, nebude splňovat ty správné účely a my pak budeme rozhození, mrzutí a nevyspaní. 

Důležité odkazy

online platby

Zeptejte se nás

739 074 074
PO-PÁ: 7:00 - 16:00

Napište nám