Zpět

Platební metody

V našem e-shopu Vám nabízíme tyto způsoby placení za zboží:

Dobírkou - platba v hotovosti

Dobírka zaručuje jeden z nejrychlejších způsobů doručení, protože nečekáme např. na uskutečněný bankovní převod, ale pokud zboží máme skladem, okamžitě expedujeme.

Zboží zaplatíte při převzetí balíku v hotovosti řidiči smluvního přepravce, který Vám vydá potvrzení o zaplacení. Pro urychlení předání zásilky si připravte, nejlépe přesně, potřebný obnos. Někteří naší smluvní přepravci umožňují i platbu platební kartou, ale doporučujeme na tuto možnost nespoléhat. Ne všichni řidiči jsou vybaveni platebním terminálem.

Osobně v hotovosti v sídle společnosti VMBal s.r.o.

Zaplatit v hotovosti můžete při osobním vyzvednutí zboží na našem výdejním místě na adrese VMBal s.r.o., Na Svobodě 3152/80, 723 00  Ostrava - Martinov v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin.

Bankovním převodem – zálohová platba

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem - zálohou, po odeslání objednávky Vám budou zobrazeny údaje potřebné pro převod (číslo účtu a variabilní symbol). Tyto informace Vám také zašleme na email ihned po přijetí objednávky naším automatickým systémem. Vyčkejte potvrzení objednávky naším zaměstnancem a poté platbu uhraďte na náš bankovní účet. Před odesláním platby si zkontrolujte variabilní symbol! Pokud bude zadán špatně, objednávka se nám nespáruje a může dojít k prodloužení lhůty dodání zboží! Pokud vyžadujete zálohovou fakturu, kontaktujte nás, rádi Vám ji zašleme. Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet).

Bankovním převodem se platností 14 dní

Platby bankovním převodem se splatností 14 dní umožňujeme pouze ověřeným zákazníkům, státním institucím a obcím.

Platba kartou – platební brána COMGATE

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží / služby využít k platbě Vaši platební kartu, zaškrtněte pole "ComGate" v záložce "Doprava a platba". Po dokončení objednávky se Vám zobrazí odkaz na stránku, na které označíte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty.

Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

O výsledku transakce jste informování e-mailem.

Pokud banka nepotvrdí autorizaci vaší karty, může to být z následujících důvodů:

  1. údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  2. na vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  3. platební karta nemá povolené použití pro transakce na internetu, je nutné obrátit se přímo na vaši banku

Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a VISA umožňující bezpečné platby kartou na internetu.

Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance - nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě.

Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Přijmáme tyto platební karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro (v případě, že vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)

Informujte se u své banky o možnosti používání vaší karty k placení na internetu.

Všechny platby jsou realizovány prostřednictvím účtu zpracovatele plateb společnosti ComGate Payments a.s.

Uzavřením kupní smlouvy dáváte internetovému obchodu www.doplnkydomu.cz souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby Vašeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které uvedete při objednávání, slouží výhradně pro potřeby obchodu www.doplnkydomu.cz a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 ON LINE bankovní převod – platební brána COMGATE

Tento systém Vám umožní uhradit objednávku rychle a bezpečně prostřednictvím Vaší banky. Informaci o platbě obdržíme obratem (platí pro tyto banky: Česká spořitelna, a.s., ČSOB, Era, Raiffeissen bank, Komerční Banka, mBank, Fio banka,

GE Money Bank, Sberbank, UniCredit Bank, Equa bank), což výrazně urychlí expedici Vaší objednávky.

Při zadávání údajů do objednávky zaškrtněte pole "ComGate" v záložce "Doprava a platba". Jakmile dokončíte objednávku, budete přesměrováni na platební bránu, kde provedete platbu Vámi zvolenou metodou. Po úspěšném zaplacení budete přesměrováni zpět na e-shop, kde Vám zobrazíme potvrzení.

Pokud během platebního procesu dojde k chybě a nebudete si jisti, že platba proběhla korektně, kontaktujte nás. Platbu ověříme a sdělíme Vám jak postupovat dále.

Bezpečnost převodů prostřednictvím platebních tlačítek je jednou z hlavních výhod tohoto způsobu plateb po internetu. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky a nedostávají se do prostředí třetích stran.

Všechny platby jsou realizovány prostřednictvím účtu zpracovatele plateb společnosti ComGate Payments a.s.

Uzavřením kupní smlouvy dáváte internetovému obchodu www.doplnkydomu.cz souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby Vašeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které uvedete při objednávání, slouží výhradně pro potřeby obchodu doplnkydomu.cz a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Důležité odkazy

online platby

Zeptejte se nás

739 074 074
PO-PÁ: 7:00 - 16:00

Napište nám