Zpět

Partneři

Nabastav - rekonstrukce bytů a stavební dozory

Specialista na rekonstrukce bytových jader nabízí kompletní rekonstrukce bytů v Praze a okolí. Využijte jedinečnou nabídku zpracování návrhu interiéru, přestavby bytu, montáže oken a dveří, zabezpečení bytů a výroby nábytku na míru za skvělé ceny. Pokud už máte jinou stavební firmu pro rekonstrukci, využijte stavebního dozoru rekonstrukce bytu.

 

Kolos Praha - stavební firma

Stavební firma KOLOS Praha s.r.o. se specializuje na rekonstrukce bytových a nebytových prostor v Praze a okolí. V oblasti stavebnictví má několikaletou působnost a realizovala již desítky zakázek od renovací koupelen, rekonstrukcí rodinných domů, zateplení až po celkovou revitalizaci panelových domů. Rádi vám pomohou s návrhem dispozičního řešení i úpravami nemovitostí dle vašich přání.

 

RODIF s.r.o. - dodavatel materiálů kutilům i profesionálům

Firma specializující se na mřížové podlahové rošty, profilové perforované rošty, výrobky z roštů jako schodišťové stupně. Dále také děrované plechy, tahokov, systémová oplocení (stálá, mobilní), sítě, gabiony, kovové palety, točitá schodiště a další příbuzný sortiment. Ocelové rošty dodáváme z různých materiálů, ve všech povrchových úpravách, a také z nerezové oceli.

 

Marušík - prodej dřeva - kamenná prodejna, eshop

Prodej dřeva a stavebního řeziva v Ostravě a na eshopu. Firma nabízí široký sortiment stavební dřeva - fošny, prkna, trámy, hranol, plotovky, lišty, desky a mnoho dalšího. V areálu je také impregnovací vana, kde lze dřevo profesionálně naimpregnovat. Mimo prodej stavebního řeziva, firma nabízí také palivové dřevo, zahradní nábytek, dřevěné stavebnice. Pro ostravské firmy pak také nákladní autodopravu, k dispozici je dodávka či nákladní vozidlo s hydraulickou rukou

 

BONREPOS - správce nemovitostí v Praze

Firma nabízející služby v oblasti péče o nemovitý majetek a správy nemovitostí v Praze a okolí. Služby zahrnují: správu nemovitostí Praha a okolí, facility management, realitní a poradenskou činnost a především odpovědné zastupování a reprezentování klientů v náročných situacích týkajících se nemovitostí.

 

SVEREO - světelná reklama, 3D loga, světelné dekorace

Výrobce světelné reklamy zabývající se světelnou reklamou (LED), výrobou plastických 3D log a signmakingem. Sídlo společnosti je v Ostravě, světelnou reklamu a signmaking však dodáváme firmám po celé ČR a to především díky pobočce v Praze, která uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje. Po domluvě působíme i v dalších městech ČR.

 

APETIT PRAHA - cateringové služby, restaurace, lahůdky

Apetit Praha provozuje 8 gastro provozů v Praze - restaurace, lahůdky, kavárny, hospody, bufety. Mimo to nabízíme profesionální cateringové služby. V našem eshop lze objednat mimo jiné: chlebíčky, jednohubky, kanapky, obložené mísy, salátové mísy, saláty, dorty, zákusky, minidezerty, dětské dezerty, poháry, koláče, svatební koláčky a sladké pečivo, party chlebíky a bochánky. 

 

NOVÉ FITNESS - realizace a vybavení nových fitness a posiloven

Našim zákazníkům poskytujeme nejen know-how na výstavbu / vybudování a provozování komerčních, hotelových, firemních fitness center, posiloven a mikro-studií, ale také kompletní nabídku kvalitního vybavení fitness center a spolehlivý servis.

 

VMBAL - bezpečně na pracovišti

Specialista v oboru bezpečnosti práce vám nabízí komplexní řešení pro ochranu zdraví i majetku od zařízení pro první pomoc, například lékarničky až po protiskluzovou úpravu podlah. V našem eshopu naleznete veškeré potřebné pomůcky pro vybavení pracoviště. Navíc, vybrané zboží skladem expedujeme do 24 hodin. Vše k vám dopravíme zdarma na jakoukoliv adresu v rámci ČR bez ohledu na objednané množství.

 

ITPRIME - IT služby od certifikovaných specialistů

Jsme certifikovaní IT specialisté z Ostravy a dodáváme tyto IT služby: Outsourcing IT, Správa počítačových sítí, Helpdesk IT, Dodávky HW a SW, Virtualizace, Office 365, Zálohování, IT bezpečnost, IT poradenství, Softwarový audit. Všechny tyto služby v současné době poskytujeme desítkám spokojených zákazníků, budete dalším?

 

Sedací kožené soupravy

Chloubou každého moderního bytu jsou kožené sedačky do obýváku. Ať už se rozhodnete pro koženou sedací soupravu rohovou nebo klasickou, vždy je vhodné ji doplnit také o moderní konferenční stolek, se kterým bude ve vašem obýváku tvořit ucelenou sestavu pro vaši každodenní relaxaci.

 

EKRBY.EU - Internetový obchod s biokrby

Biokrb nepotřebuje komín, vhodné do panelových bytů. Moderní doplněk do každé domácnosti. Vydává příjemné teplo pravého ohně.

 

 

 

ALFA topení - teplovodní topení, topná tělesa

Internetový obchod zaměřený na teplovodní topení, elektrická a kombinovaná topná tělesa do koupelny a obytných místností, designové radiátory, průmyslové vytápění a konvektory.

 

Montáže a rekonstrukce

Montáže-Rekonstrukce.cz nabízí rekonstrukce a opravy interiéru a montážní práce. Využijte služby řemeslníka pro drobné práce i opravy v domácnostech. Samozřejmostí je individuální přístup a kreativita. 

 

Fabon Atelier - návrhy interiérů bytů

Fabon atelier nabízí návrhy interiérů bytů, rodinných domů, komerčních prostor, firem a kanceláří, veřejných prostor a mnohé další. Poskytujeme profesionální služby bytového a firemního návrháře. Z dílny Fabon atelieru vychází návrhy interiérů, které vzbuzují vášeň.

 

Pomoc v domacnosti

Server Pomocvdomacnosti.cz je nezávislé informační médium, které se zaměřuje na pomoc s péčí o domácnost, děti, seniory, hendikepované osoby, domácí mazlíčky a zahradu. Čtenářům poskytuje katalog firem nabízející pomoc v domácnosti podle okresu a zaměření, tematické články, aktuality, rozhovory s odbornou veřejností a majiteli firem poskytující tyto služby.

 

Dekorace a bytové doplňky

Internetový obchod harasim.info nabízí široký sortiment dekorací a bytových doplňků za výhodné ceny. V  nabídce zboží naleznete květináče, svícny, originální ​keramické vázy, sedací pytle, nástěnné hodiny, keramické figurky a také vánoční dekorace. ​Zkrášlete vaše bydlení luxusními doplňky a oslňte přátelé i rodinu.

 

Stavba a bydlení

Postavte si bydlení vašich snů. Pokud potřebujete poradit jak postavit dům, zařídit interiér, zkrášlit zahradu či pomoci s financováním vašeho bydlení, jsme tu pro vás, stavební portál StavbaBydlení.

 

Interiérové studio ANDY DESIGN S.R.O.

Interiérové studio nabízí vyhotovení návrhu interiéru v 3D programu, přípravu výkresů pro výrobu atypického nábytku a samotnou realizaci přeměny interiéru. To vše ve velmi krátkém čase a pod dohledem zkušeného designera. Samozřejmostí je individuální přístup a řešení na míru dle požadavků a přání zákazníka.

 

Zatopíme - výrobce tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla Vám ušetří a navíc ekologicky zatopí. Obraťte se na výrobce, firmu TnG – Air.CZ, s. r. o.

Důležité odkazy

online platby

Zeptejte se nás

739 074 074
PO-PÁ: 7:00 - 16:00

Napište nám