Zpět

Jak zajistit funkční domácnost? Pomůže pomocvdomacnosti.cz

Chcete se denně vracet do čistého a útulného domu? Inspirujte se zahraničním trendem a zajistěte si odborníky do domácnosti. Vypomohou vám s úklidem nebo péčí o zahradu. Služby jsou přitom finančně dostupné. Firmu snadno vyhledáte v přehledném katalogu na serveru Pomocvdomacnosti.cz.

ilustrativní obrázekilustrativní obrázek

Bytové doplňky a dekorace vytváří v domě příjemnou atmosféru, podobně jako pokojové rostliny nebo domácí mazlíčci. Zaslouží si proto důkladnou péči. Přestože domácí spotřebiče zastanou v současnosti mnoho prací, stále jich je mnoho závislých na lidech. Jedná se například o mytí oken, praní a žehlení prádla, zalévání květin, utírání prachu, vynášení odpadků nebo údržbu schodiště. Elegantním řešením je proto vyhledání odborníků na úklid.

Výběr úklidové firmy usnadní server Pomocvdomacnosti.cz. Obsahuje přehledný katalog firem, které poskytují rozmanitou pomoc v domácnosti. Vyhledávat můžete podle okresu a zaměření. Na serveru si potom prohlédnete informace o firmě a poskytovaných službách.

ilustrativní obrázekProfesionální firmy podávají klientům maximální komfort. Poskytují kvalifikovaný personál a možnost vybrat si z nadstandardních čisticích prostředků. Pojištění odpovědnosti za škodu je potom samozřejmostí. Služby v České republice jsou navíc finančně dostupné. Za standardní tříhodinový úklid zaplatíte podobnou částku, kterou byste vydali za návštěvu multikina v páru. Při pravidelném objednávání služeb potom dosáhnete ještě výhodnějších cenových podmínek.

Na odborníky se můžete spolehnout nejen s péčí o domácnost, ale také o děti, seniory, hendikepované osoby, domácí mazlíčky nebo zahradu. Chcete-li se zorientovat v široké nabídce služeb a získat o nich podrobné informace, navštivte server Pomocvdomacnosti.cz. Naleznete zde tematické články, aktuality, rozhovory s odbornou veřejností a majiteli firem.

Důležité odkazy

online platby

Zeptejte se nás

739 074 074
PO-PÁ: 7:00 - 16:00

Napište nám